VESTFOLD FUGL – NASJONALT SALGSAPPARAT

Vi brenner for kylling og ønsker at stadig flere storhusholdningskunder skal sette den sunne, smakfulle og klimasmarte norske kyllingen på menyen. For å bistå kunder i hele Norge med menyutvikling og oppfølging av kjeder har vi et landsdekkende salgsapparat. Ta kontakt med din lokale salgskonsulent i dag for en inspirerende kyllingprat

 

Fagkonsulent Vestfold, Telemark, Buskerud og Østfold

Ruben L. M. Øksendal

Mob.: +47 464 19 487

E-post: ruben.oeksendal@denstoltehane.no

 

Fagkonsulent Trøndelag fra Trondheim og sørover. Møre og Romsdal.

Knut Ståle Skogstad

Mob.: +47 994 40 924

E-post: knut.stale@matfokus.no

 

Fagkonsulent Hordaland

Trond Berge

Mob.: +47 72 67 333

E-post: trond.berge@hlsalg.no

 

Fagkonsulent Hordaland

Inge Larsen

Mob.: +47 406 10 520

E-post: inge.larsen@hlsalg.no

 

Fagkonsulent Rogaland og Agderfylkene

Stefan Wold

Mob.: +47 953 67 126

E-post: stefan.wold@hlsalg.no

 

Fagkonsulent Hedmark, Nordre Oppland

Laila Pedersen

Mob.: +47 977 20 264

E-post: laila@olstadagentur.no

 

Fagkonsulent Oppland, Nordre Buskerud

Kent Inge Jørgensen

Mob.: +47 419 16 106

E-post: kent@olstadagentur.no

 

Fagkonsulent Trøndelag fra Trondheim og nordover &

Nordland opp til Saltfjellet

Roger Byberg

Mob.: +47 982 35 889

E-post:

 

Fagkonsulent Sogn og Fjordane

Torkil Hansen

Mob.: +47 995 71 115

E-post: torkil.hansen@hlsalg.no

 

Fagkonsulent Nord-Norge, Saltfjellet-Kirkenes

Silje Bjørkmo

Mob.: +47 906 13 262

E-post: silje@dinernord.no

 

 

———————————————————————————————————-

VESTFOLD FUGL – Kjedeteam

Direktør storhusholdning

Christine Sund

Mob: +47 924 42 689

Mail: christine.sund@denstoltehane.no

 

Kjededirektør storhusholdning

Niels Otto Hansen

Mob.: +47 982 35 880

E-post: niels.otto.hansen@denstoltehane.no

 

Nasjonal kjedesalgssjef storhusholdning

Robert K. Skaugen

Mob.: +47 916 08 181

E-post: robert.skaugen@denstoltehane.no

Den Stolte Hanes anlegg på Stokke har besøks- og leveringsadresse;
Den Stolte Hane
Borgeskogen 42,
3160 Stokke.

Ta avkjørsel 39 fra E18. Følg skilting mot Borgeskogen Nord.

Fakturaadresse:
Den Stolte Hane AS
Serienr 55801443
Postboks 76 Økern
0508 Oslo
Org.nr. 980 403 815
faktura@denstoltehane.no

Besøk gjerne vår forbrukernettside: www.denstoltehane.no

Ta kontakt med vår forbrukerservice eller fyll ut kontaktskjemaet nedenfor.

Den Stolte Hane er din leverandør av et vidt spekter kyllingprodukter fra våre familiegårder. Våre stolte bønder her på vakre Jæren er opptatte av at alle kyllinger har et best mulig liv, noe som gjør at produktene holder veldig høy kvalitet. Sunn, saftig og smakfull kylling – fra vår familie til din.

Har du noen spørsmål eller tanker du vil ta med oss?

Fyll inn kontaktskjemaet under og vår forbrukerservice vil svare deg.

Du kan også ringe forbrukerservice på telefon 61 18 91 40 hvis du har spørsmål, klager eller ros knyttet til våre produkter eller distribusjon.

Øvrige henvendelser bes ta kontakt gjennom vårt sentralbord på telefon 51 79 85 80.

Ledige stillinger blir fortløpende lagt ut under “ledig stilling” nederst på siden.

Hvis din henvendelse gjelder et produkt, venligst fyll ut informasjonen under.

Fortell dine venner om dette: